Dwie osoby ranne w zderzeniu osobowego Mercedesa z Fiatem Seicento. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu Trzebnickiej i Łowieckiej. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, czołowo zderzył się osobowy Mercedes, którym od strony centrum Milicza jechał 35-letni mieszkaniec gminy Krośnice oraz Fiat Seicento, którym od strony Trzebnicy jechał 27-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego wraz z 25-letnią pasażerką. W wyniku zderzenia zarówno kierowca Fiata, jak i jego pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali karetkami pogotowia ratunkowego przewiezieni do szpitala. Kierowca trafił do szpitala w Miliczu, a ranna pasażerka do szpitala w Trzebnicy. Kierowcy Mercedesa nic się nie stało. Uszkodzone samochody zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym.

Policjanci ustalili, że obydwaj kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Miliccy policjanci prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Poprzedni artykułKROŚNICKA PRZYSTAŃ znów otwarta
Następny artykułMotorower i zakaz