Policja informuje, że w związku z planowanym w piątek 1 marca protestem rolników, na terenie Milicza planowane jest zgromadzenie połączone z przejazdem pojazdów rolniczych głównymi ulicami Milicza. W związku z tym od godziny 11 do godziny 16 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie planowanego przejazdu pojazdów rolniczych, które będą jechać wzdłuż drogi krajowej numer 15 z kierunku skrzyżowania ulicy Sycowskiej z ulicą Trzebnicką w stronę stacji paliw przy ulicy Krotoszyńskiej i z powrotem.

W tym czasie pojazdy jadące drogą krajową numer 15 przez Milicz od strony Trzebnicy w kierunku m. in. Cieszkowa lub w odwrotnym kierunku mogą napotkać utrudnienia w ruchu, dlatego policjanci będą dbać o płynność przejazdu i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

W związku z tym miliccy policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji lub inne osoby uprawnione do kierowania ruchem pojazdów.

Poprzedni artykułDefibrylator w szkole!
Następny artykułLepiej nie przyspieszać