Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zatrzymali kolejnego już w ostatnim czasie poszukiwanego mężczyznę. Tym razem do Aresztu Śledczego we Wrocławiu trafił 21-letni mieszkaniec Milicza. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna miał przy sobie narkotyki, za co poniesie dodatkowe konsekwencje prawne.

Do zatrzymania doszło we wtorkowy wieczór. Policjanci w trakcie pełnienia służby patrolowej na Wrocławskiej w Miliczu zauważyli młodego mężczyznę podobnego do jednego z aktualnie poszukiwanych mężczyzn. W trakcie sprawdzania personaliów w policyjnej bazie danych funkcjonariusze potwierdzili, że 21-latek jest poszukiwany przez miejscowy sąd celem niezwłocznego doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. Okazało się też, że poszukiwany miał przy sobie mały woreczek z białymi kryształkami. Tester narkotykowy wykazał, że była to metamfetamina. W związku z tym mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie do czasu dalszego doprowadzenia został osadzony w policyjnym areszcie. Zabezpieczone narkotyki trafiły do policyjnego depozytu.

Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa narkotykowego, za który podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu policjanci przewieźli zatrzymanego mężczyznę do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułBezwzględne więzienie dla oskarżonych w sprawie PCK i okradanych kontenerów
Następny artykułGruzińska wizyta w milickim urzędzie