Pobicie matki jednego z zatrzymanych.
Pobicie dwóch młodych chłopców w centrum miasta.
Uszkodzenie dwóch samochodów osobowych – wybite szyby i zniszczone lusterko. Kradzież ośmiu zgrzewek piwa i artykułów spożywczych o wartości ok. 1000 zł. Groźby karalne wobec bliskiej osoby.
Policyjna akcja w Miliczu
Trzej mężczyźni zostali aresztowani na trzy miesiące decyzją sądu w Miliczu. Policja zatrzymała ich po serii przestępstw o charakterze kryminalnym. Działali w różnych grupach, wykazując się agresją i brakiem poszanowania prawa.
W środę rano mieszkańcy Milicza zgłosili, że po mieście biegają uzbrojeni mężczyźni. Policjanci natychmiast rozpoczęli działania. Kilka minut po godzinie 9 zatrzymano pierwszego sprawcę – 23-letniego mieszkańca Milicza. Mężczyzna uderzył pięścią w twarz jednego z chłopców, próbował zaatakować drugiego, a wcześniej zniszczył szybę w zaparkowanym BMW.
Kolejni zatrzymani recydywiści
Kilka minut później funkcjonariusze zatrzymali dwóch kolejnych mężczyzn – 21-latka z Milicza i 29-latka z Cieszkowa. Obaj byli już wcześniej karani. Nocą uszkodzili samochód marki Honda, a tego samego dnia wraz z 23-latkiem pobili matkę jednego z nich. W trakcie napaści padły groźby pozbawienia życia.
Śledczy ustalili też, że 21-latek kilka dni wcześniej ukradł z marketu osiem zgrzewek piwa i produkty spożywcze o łącznej wartości bliskiej tysiąca złotych.
Areszt i możliwe kary
Sąd Rejonowy w Miliczu zastosował wobec wszystkich trzech podejrzanych tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Trafili już do Aresztu Śledczego we Wrocławiu. Ponieważ dwóch z nich to recydywiści, grożą im surowsze kary – nawet długoletnie pozbawienie wolności.
Czy chcesz, żebym dodał na końcu meta opis (SEO description) i sugerowany tytuł SEO pod publikację na stronie internetowej lub blogu?












