Ranna rowerzystka

64-letnia rowerzystka została ranna podczas zderzenia z samochodem osobowym na ul. Krotoszyńskiej w Miliczu. Kobieta trafiła do szpitala, a policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło około godziny 11:30 we wtorek 8 maja na skrzyżowaniu ulicy Krotoszyńskiej i Kruczej w Miliczu. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, do wypadku doszło, gdy kierowca samochodu osobowego marki VW Passat 55-letni mieszkaniec gminy Milicz jadąc ul. Krotoszyńską skręcał w prawo w ulicę Kruczą. W tym samym momencie drogą dla rowerzystów w stronę Wszewilek jechała rowerem 64-letnia mieszkanka Milicza i wtedy doszło do zderzenia się obu kierujących, w wyniku czego rowerzystka doznała obrażeń ciała – ranna kobieta trafiła do milickiego szpitala. Nikt inny nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zaistniałego wypadku drogowego. Postępowanie jest w toku.

czytaj też  600 plus dla pracujących i 400 plus dla niepracujących - propozycja znanego ekonomisty
Poprzedni artykułStanowisko Burmistrza w sprawie emisji obligacji
Następny artykułMaryśka krośnicka