Poniedziałek, amfa, drzewo, ciężarna w szpitalu

Poniedziałek, amfa, drzewo, ciężarna w szpitalu

Kierowca Astry ranny po po uderzeniu w przydrożne drzewo. Tester do wykrywania narkotyków wskazał obecność amfetaminy w organizmie kierowcy. Gdy badanie krwi to potwierdzi, kierowcę – podobnie jak przypadku nietrzeźwych kierowców – czeka proces
W poniedziałkowe popołudnie między Kotlarką a Czeszycami Oplem Astra jechał 19-letni mieszkaniec gminy Krośnice. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewy pas drogi a następnie na prawe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Opel został całkowicie zniszczony i nie nadawał się do dalszej jazdy, a ranny kierowca został przewieziony karetką do milickiego szpitala. Ponadto w chwili zdarzenia z przeciwka jechał samochód osobowy marki VW Golf, którego kierowca chcąc uniknąć zderzenia z Oplem zmuszony był zjechać na prawe pobocze – na szczęście pojazdy się nie zderzyły i VW Golf nie uległ jakimkolwiek uszkodzeniom, ale jadąca nim pasażerka będąca w ciąży została przewieziona na rutynowe badania lekarskie do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierowca Opla był trzeźwy i posiadał prawo jazdy, ale użyty tester do wykrywania narkotyków wskazał obecność amfetaminy w jego organizmie. W związku z tym w szpitalu od kierowcy została pobrana krew do badań laboratoryjnych na zawartość narkotyków.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.