Policja odnalazła kobietę

Po godzinie trzeciej w nocy 1 sierpnia 2017 roku prowadzący wspólnie działania poszukiwawcze za zaginioną Agnieszką Skowrońską miliccy i wrocławscy policjanci ustalili jej miejsce pobytu, a następnie dotarli do kobiety, która siedziała w swoim samochodzie zaparkowanym na terenie jednego z kompleksów leśnych nieopodal Milicza. Z uwagi na zaburzenia świadomości stwierdzone podczas rozmowy z kobietą na miejsce wezwane zostało pogotowie, które zabrało ją na obserwację do szpitala.
W działania poszukiwawcze trwające przypomnijmy od wieczora 30 lipca do godzin nocnych 1 siepnia zaangażowane były ogromne siły i środki zarówno policyjne jak też innych instytucji. Do akcji skierowany został też policyjny helikopter, który przez cały dzień 31 lipca patrolował teren powiatu milickiego. Ogólnie w działaniach wzięło udział 15 policjantów z Milicza i Wrocławia 8 strażaków OSP, strażnik Państwowej Straży Leśnej w Miliczu, Leśniczy leśnictwa Krośnice, Czarnogoździce, Wąbnice i Lasowice, a także patrol Służby Ochrony Magazynów Gazu w Wierzchowicach. Wykorzystano 12 pojazdów służbowych.
Na szczęście działania poszukiwawcze zakończyły się sukcesem i zaginiona kobieta niebawem cała i zdrowa wróci do domu. Być może zaangażowanie wszystkich służb i osób biorących udział w akcji przyczyniło się do uratowania życia 40-letniej mieszkanki Milicza.

czytaj też  Ważny apel milickich wodociągów
Poprzedni artykułPolicja poszukuje zaginionej kobiety
Następny artykułPuchar Polski na początek