Nadchodzący piątek 23 września upłynie w Miliczu pod znakiem wielkich siatkarskich emocji z powodu powracającego do naszego miasta wydarzenia – Gigantów Siatkówki !

Siatkarskie święto zacznie się od “Milickiej Alei Gwiazd i Przyjaciół Siatkówki. Pamiątkowe tablicę z odsłonią wybitni reprezentanci piłki siatkowej. Kto to będzie? Organizatorzy mówią o gwiazdach światowego formatu.

W trakcie wydarzenia na milickich halach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Miliczu i przy Szkole Podstawowej nr 1 w Miliczu, zostanie rozegrany turniej finałowy rozgrywek TAURON Młodzi Giganci Siatkówki. Na parkiecie zaprezentują się najlepsi młodzi siatkarze z całej Polski. Finał rozgrywek o 17.00.

Zwieńczeniem sportowych emocji będzie mecz Gwiazd Polskiej Siatkówki z reprezentacją TAURON-a. Na parkiecie zaprezentują się między innymi byli Mistrzowie Świata, Europy i uczestnicy Igrzysk Olimpijskich. Wśród największych gwiazd możemy wymienić Marcina Możdżonka, Krzysztofa Ignaczaka, Zbigniewa Bartmana, Ireneusza Mazura czy Michała Bąkiewicza.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, siatkarskich emocji i wrażeń nie zabraknie, a więc obecność każdego kibica obowiązkowa !

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek w Cieszkowie
Następny artykułRządzie przestań kręcić!