150 porcji marihuany, kilka telefonów komórkowych oraz podręczną wagę, specjalny młynek i kilkadziesiąt małych woreczków foliowych i kilka tysięcy złotych. To znalezisko milickich kryminalnych.
Policjanci patrolujący Milicz wylegitymowali młodego mężczyznę. W trakcie rozmowy z policjantami 22-latek był wyraźnie zdenerwowany, a jego zachowanie wskazywało, że może coś ukrywać. Funkcjonariusze przeprowadzili przeto kontrolę osobistą mężczyzny, podczas której znaleźli kilka porcji marihuany. Dalej było zatrzymanie, jazda na komendę, wreszcie przeszukanie w domu z wymienionym wyżej skutkiem.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone narkotyki do służbowego depozytu. Miliczanin usłyszał zarzuty dokonania w ostatnim czasie kilku przestępstw narkotykowych, w tym m. in. sprzedaży innym osobom marihuany, czy też prowadzenia nielegalnej uprawy konopi, z której pozyskał około 200 porcji marihuany. O dalszym losie podejrzanego – któremu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – zadecyduje teraz Sąd Rejonowy w Miliczu do którego trafi wniosek o tymczasowy areszt.

czytaj też  Teraz Amfa
Poprzedni artykułPlusy i minusy dokładnie tam gdzie trzeba
Następny artykułKochaj biskupa, podpisz lojalkę