Trzy godziny po karambolu czterech pojazdów w Miłosławicach w Miliczu na Krotoszyńskiej zderzyły się kolejne dwa pojazdy.
Policjanci wykonujący czynności służbowe na miejscu tego zdarzenia ustalili, że w stronę Wszewilek jechała Corsą 18-letnia mieszkanka gminy Cieszków. Wraz z nią jechały cztery pasażerki.
Tuż przed mostem na Baryczy kierująca Oplem postanowiła skręcić w lewo w stronę parkingu przy przystani kajakowej i w tym momencie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo nadjeżdżającemu z przeciwka kierowcy Opla Astry doprowadzając do zderzenia pojazdów. Astrą kierował 54-letni mieszkaniec Milicza, mężczyzna jechał sam.

W wyniku zderzenia pojazdy w nim uczestniczące zostały uszkodzone i nie nadawały się już do dalszej jazdy – z miejsca zdarzenia zostały odholowane na parking strzeżony. Niestety jedna z pasażerek Opla Corsy 17-letnia mieszkanka gminy Cieszków doznała obrażeń ciała i z miejsca wypadku została przewieziona na dalsze leczenie do milickiego szpitala. Nikt inny nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że kierujący Oplami byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dokładne wyjaśnienie okoliczności tego wypadku będzie przedmiotem postępowania prowadzonego przez milickich policjantów.

Poprzedni artykułCoraz bliżej budowy mieszkań niskoczynszowych w Miliczu
Następny artykułKradł i wydał szybko