Dynamiczny wzrost rat kredytów złotowych ze zmiennym oprocentowaniem stawką WIBOR powoduje, że coraz więcej kredytobiorców zaczyna się zastanawiać, co jest tego przyczyną oraz jak sobie z tym radzić. Szczególną uwagę kredytobiorców zwraca struktura raty, gdzie znaczną jej część, niejednokrotnie nawet ponad 90%, stanowią same odsetki. W konsekwencji całkowity koszt kredytu wynosi średnio 3 razy więcej niż kwota kredytu. Przykładowo przy kredycie zaciągniętym w styczniu 2020 roku na okres 30 lat na 400 tys. PLN, kredytobiorca musi zwrócić bankowi kwotę ok. 1,2 mln PLN, w tym ok. 800 tys. PLN samych odsetek.
To nie jedyny problem jaki może mieć klient z kontaktach z bankiem czy ubezpieczycielem.
W gąszczu przepisów, ustaw rozporządzeń czy wewnętrznych regulacji usługodawców ciężko się odnaleźć.
Potrzebna jest pomoc fachowca. Taką oferuje kancelaria Benefactor.
WIBOR, kredyty frankowe, nienależnie pobierane prowizje… To tylko niektóre punkty sporne klienta z bankiem.
W licznie opisywanych sprawach trudno znaleźć taką, gdzie klient poradziłby sobie sam, bez pomocy fachowca.
Jaka powinna być taka pomoc? Na pewno profesjonalna, nastawiona na kompromis i szybkie załatwienie sprawy. Wreszcie jej cena powinna być przewidywalna, bez niespodziewanych dodatkowych kosztów.
Co oferuje Benefator?
Pomoc od pierwszego kontaktu, żadnych asystentów, sekretarek i pośredników. Od samego początku klient ma do czynienia z osobą, która dokładnie pozna jego sprawę, szybko zaoferuje rozwiązanie i sposoby jego wdrożenia.
Tu nikt nie marnuje czasu, ani klient ani ten, kto go obsługuje.
Ty też nie marnuj ani swego czasu ani swoich pieniędzy – bez zbędnej zwłoki wypełnij formularz na stronie lexpln.pl, zadzwoń, albo napisz email.
Benefactor – lexpln.pl tel. 575 599 299 Email: biuro@lexpln.pl

Poprzedni artykułLas wygrał z Lasami Państwowymi
Następny artykułOstra jazda i wielka kolekcja punktów