słowo głupi jest tu zbyt łagodne i w najmniejszym stopniu nie oddające istoty rzeczy. Już drugi raz w przeciągu tygodnia pracownicy firmy obsługującej hulajnogi w naszym mieście wyławiają wypożyczane hulajnogi z potoku Młynówki.
Mało tego jakiś cymbał prawdopodobnie wcześniej ukradł z hulajnogi baterię!
Hulajnogi elektryczne działają pod lokalnym hasłem promocyjnym „Zahulaj w Miliczu”. W tym sezonie sprzęt cieszy się jeszcze większym zainteresowanie mieszkańców i gości.
Niestety niektórzy przy tej okazji zachowują się jak trogdlodyci.
Sprawa została zgłoszona na policję ponieważ są podejrzani i świadkowie tych barbarzyńskich aktów wandalizmu i mamy nadzieje, ze policja dołoży wszelkich starań aby winny został solidnie i przykładnie ukarany.
Apelujemy do wszystkich tych, którym rozwój naszego miasta, jego estetyka, wciąż rozwijająca się oferta turystyczna i rekreacyjna leżą na sercu. Prosimy reagujcie na wszystkie podejrzane zachowania, na każde niewłaściwe i niepożądane korzystanie ze sprzętu, z infrastruktury miejskiej. Dzwońcie od razu na policję, kiedy jesteście świadkami aktów wandalizmu w mieście. To nasze wspólne dobro i nie możemy godzić się na to, żeby chuligańskie zachowania były w Miliczu bezkarne‼️

Poprzedni artykułNo to… bezpieczny weekend
Następny artykułPromesa na ekopracownię