Elektronarzędzia warte kilkaset złotych skradł 28-latek. Ten sam, którego zatrzymali miliccy policjanci na początku marca. Ciekawe, że już drugi raz grasował w tym samym elektromarkecie.
Skradziony towar został odzyskany przez policjantów w jednym z miejscowych lombardów. Podejrzanemu za kradzieże grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu w jednym z milickich marketów ogólnobudowlanych doszło do kolejnej kradzieży elektronarzędzi – tym razem sprawca ukradł ze sklepowych regałów akumulatorowy sprzęt w postaci szlifierki kątowej oraz wiertarko – wkrętarki.
Sprawą zajęli się miliccy policjanci, którzy szybko ustalili dane sprawcy kradzieży sklepowej. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Krośnice – zaskoczony przez policjantów mężczyzna został zatrzymany we własnym mieszkaniu. Policjanci odzyskali także skradzione elektronarzędzia, które mężczyzna sprzedał do miejscowego lombardu – sprzęt zostanie niebawem zwrócony do sklepu.

Zatrzymanemu 28-latkowi przedstawiono następny już zarzut popełnienia kolejnego w ostatnich dniach przestępstwa kradzieży elektronarzędzi dokonanego w tym samym markecie. Mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony – postępowanie trwa, podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułKolejny groźny wypadek na „15” pod Cieszkowem
Następny artykułNiedzielna „wizyta”