Do szpitala trafił 50-latek potrącony na przejściu przez mieszkankę Krośnic prowadzącą Volvo. Ranny mieszkaniec Milicza trafił do szpitala. Wypadek zdarzył się na przejściu przy ulicy Kopernika. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło wieczorem na ul. Kopernika w Miliczu w obrębie skrzyżowania z ulicą Kasztanową. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, przez przejście dla pieszych od strony cmentarza przechodził 50-letni mieszkaniec Milicza. W tym samym czasie ul. Kopernika od strony ul. Trzebnickiej jechała samochodem osobowym marki Volvo 43-letnia mieszkanka Krośnic. Na przejściu doszło do potrącenia – ranny mężczyzna z miejsca zdarzenia został przewieziony karetką do szpitala w Trzebnicy, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Nikt inny nie ucierpiał. Volvo biorące udział w wypadku zostało nieznacznie uszkodzone, dlatego z uwagi na stwierdzone uszkodzenia policjanci zatrzymali kierującej dowód rejestracyjny pojazdu.

Policjanci ustalili, że kierująca Volvo była trzeźwa, natomiast badanie stanu trzeźwości rannego pieszego wykazało w jego organizmie ponad 0,6 promila alkoholu.

czytaj też  Nocą przyłapany
Poprzedni artykułŚwięto, dłuższy weeked, zadbajmy o bezpieczeństwo
Następny artykułVegan run – nietypowe wzywanie w nietypowy dzień