Ciemny passat podjechał na stację przy Poprzecznej, zatankował i nie zapłacił. Mało tego, przyjechał na kradzionych blachach.
Komenda Powiatowa Policji w Miliczu prowadzi w tej sprawie postępowanie. Jak ustalono pojazd ten miał zamontowane tablice rejestracyjne pochodzące od innego samochodu zarejestrowanego w powiecie wołowskim. Sprawcą kradzieży był młody, szczupły mężczyzna, włosy krótkie ciemne, ubrany w czarną bluzę.

Ktokolwiek rozpozna mężczyznę na załączonych zdjęciach, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Miliczu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 4, telefon do dyżurnego jednostki 47 87 212 00 (czynny całą dobę), telefon alarmowy 112, anonimowy policyjny telefon zaufania 71/38 42 666 lub proszony jest o powiadomienie najbliższej jednostki Policji na terenie kraju. Policja zapewnia anonimowość.

Jednocześnie policjanci przypominają, że zgodnie ze znowelizowanym artykułem 306c § 2 kodeksu karnego używanie tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego nieprzypisanej do pojazdu, na którym ją umieszczono, albo używanie jako autentycznej podrobionej lub przerobionej tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

Poprzedni artykułNiskoczynszowo na Grzybowej
Następny artykułPrzyjaciele z Krzemieńca z wizytą