NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Co sprawdzić przed wyjazdem na wakacje? 5 najważniejszych czynników

Wyjeżdżasz na wakacje i zastanawiasz się, o co należy zadbać przed urlopem? Lista zadań jest długa. Trzeba się spakować, opróżnić lodówkę i zatroszczyć się o opiekę dla zwierząt, jeśli się nimi otaczasz. To jednak nie wszystko. Sprawdź 5 rzeczy, o których często się zapomina przed wakacjami, a które mają kluczowe znaczenie dla komfortu podczas wyjazdu.

Czy jabłczan kreatyny jest lepszy od monohydratu kreatyny?

suplementacja kreatyną nie jest odpowiednia dla każdego. Osoby z problemami nerek, cukrzycą lub innymi chorobami powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji kreatyną. Ponadto, zawsze należy przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania i unikać nadmiernego spożycia kreatyny, które może prowadzić do skutków ubocznych.

Sienależy pomoże odzyskać nadpłacone prowizje

Kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych – to zwroty bankowych prowizji na jakie mogą liczyć klienci serwisu sienalezy.eu.

Od razu z grubej rury

Powiat milicki znalazł się w czerwonej strefie, gdzie obowiązują najbardziej radykalne obostrzenia - zdecydowało dziś ministerstwo zdrowia.

Absolutorium dla Piotra Lecha

Burmistrz Piotr Lech podkreślił, że wotum zaufania oraz otrzymane absolutorium są efektem pracy całego urzędu.

Milicki ślad w filmie braci Sekielskich

Sprawa byłego już księdza Kani przewija się w najnowszym filmie braci Sekielskich. Kania, który posługiwał w Miliczu był jednym z księży uparcie krytych przez Edwarda Janiaka, biskupa kaliskiego wcześniej biskupa pomocniczego we Wrocławiu.

Dlaczego Nasz Duda?

Rozmowa z Jarosławem Dudą, kandydatem Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego z miejsca nr 2, na liście nr 3. materiał sponsorowany - Dolnośląski sześciopak Jarosława Dudy to? - Dolny Śląsk potrzebuje...

Będzie obwodnica – w obietnicach

Koalicja PiS i bezpartyjnych może zaowocować obwodnicą Milicza – no tak w każdym razie donosi po sąsiedzku serwis naszemiasto.pl z Krotoszyna. Utworzenie koalicji było...

Czy to był sprawca wybuchu w Gądkowicach?

Nocą pod Wrocławiem w trakcie zatrzymania włamywaczy do bankomatu doszło do strzelaniny, w której zginął policjant i napastnik. Policja przed godz. 23 dostała informację o...

Zaskakujący ruch – najbliższe sklepy sieci w Rawiczu i Krotoszynie

Sieć sklepów z elektroniką działa na Polskim rynku od 2003 roku i otworzyła w tym czasie ponad 300 placówek. Ten ruch zaskoczył branżę

Trzy lata śledztwa i dociekań i ciągle nie wiadomo

Kto albo co zatruło Barycz? Wciąż w grze są tylko hipotezy - Odpady z ubojni w Odolanowie - Pryzmy gnoju, które ulewne deszcze miały spłukać z pól - wcale nie można też wykluczyć, że to po prostu upał "zabrał" tlen z rzeki.

Wojewoda na wylocie, ale nie przestaje…

radne Dorota Folmer i Alicja Szatkowska przeciw ratowaniu szpitala

Niedziela handlowa przeniesiona na 10 grudnia

Ponad dwa miesiące od wyborów - nie było czasu, bo rząd zajmował się... no właśnie

Pierwszy atak zimy – rozejrzyj się wkoło – może ktoś potrzebuje...

Zima i przewidywane znaczne spadki temperatur grożą życiu i zdrowiu bezdomnych, starszych, samotnych lub niepełnosprawnych. Zagrożenie to dotyczy również osób znajdujących się pod działaniem alkoholu bądź innych podobnie działających środków, osób przebywających na wolnym powietrzu lub w opuszczonych i nieogrzewanych pomieszczeniach.

Odchodząca władza chce zabrać ze sobą ważne połączenie kolejowe

Podobała wam się poranna jazda pociagiem Dąbrówka do Warszawy? No to się z nią pożegnajcie. No chyba, że coś da poselska interwencja i list burmistrza.

Toyotą w drzewo

Uszkodzona Toyota do czasu wyjaśnienia okoliczności wypadku została zabezpieczona na parkingu strzeżonym.

Rowerzyści przebadani

Jaki jesteś dolnośląski rowerzysto-turysto?

Amfetamina i odpowiedzialność taka jak za jazdę po pijaku

Milickie policjantki zatrzymały mężczyznę, który kierował Audi - prawdopodobnie pod wpływem amfetaminy.

Puszka, butelka, kaucja

Ministerstwo Środowiska i Klimatu przygotowało rozporządzenie w sprawie wysokości kaucji za butelki i puszki. Taka sama stawka dla obu tych opakowań. Ustawa wprowadzająca system kaucyjny,...