Sienależy pomoże odzyskać nadpłacone prowizje

Kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych – to zwroty bankowych prowizji na jakie mogą liczyć klienci serwisu sienalezy.eu.

Od razu z grubej rury

Powiat milicki znalazł się w czerwonej strefie, gdzie obowiązują najbardziej radykalne obostrzenia - zdecydowało dziś ministerstwo zdrowia.

Absolutorium dla Piotra Lecha

Burmistrz Piotr Lech podkreślił, że wotum zaufania oraz otrzymane absolutorium są efektem pracy całego urzędu.

Milicki ślad w filmie braci Sekielskich

Sprawa byłego już księdza Kani przewija się w najnowszym filmie braci Sekielskich. Kania, który posługiwał w Miliczu był jednym z księży uparcie krytych przez Edwarda Janiaka, biskupa kaliskiego wcześniej biskupa pomocniczego we Wrocławiu.

Dlaczego Nasz Duda?

Rozmowa z Jarosławem Dudą, kandydatem Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego z miejsca nr 2, na liście nr 3. materiał sponsorowany - Dolnośląski sześciopak Jarosława Dudy to? - Dolny Śląsk potrzebuje...

Będzie obwodnica – w obietnicach

Koalicja PiS i bezpartyjnych może zaowocować obwodnicą Milicza – no tak w każdym razie donosi po sąsiedzku serwis naszemiasto.pl z Krotoszyna. Utworzenie koalicji było...

Czy to był sprawca wybuchu w Gądkowicach?

Nocą pod Wrocławiem w trakcie zatrzymania włamywaczy do bankomatu doszło do strzelaniny, w której zginął policjant i napastnik. Policja przed godz. 23 dostała informację o...

Sporo, naprawdę sporo

1200 porcji amfetaminy lub jej pochodnej oraz ponad 700 porcji marihuany

Essa, albo odklejka

Dorośli są proszeni o przejście do pokoju dla dzieci. Tam zapewne dowiedzą się co essa znaczy. Bo co to odklejka wiedzą wszyscy a w tę wiedzę wyposażaja nas rządzący na różnych szczeblach.

Dziewczyna ranna w Wałkowej

16-letnia pasażerka VW Touareg ranna w zderzeniu dwu samochodów w Wałkowej. Na szczęście doznane obrażenia okazały się niegroźne

Sentymentalna, choć nieważna rocznica

Usługa SMS wciąż jest wykorzystywana np. przez przychodnie do wysyłania pacjentom przypomnień o wizytach, a także przez niektóre firmy jako forma uwierzytelniania logowania. Starsi użytkownicy komórek nadal chętnie wysyłają w ten sposób życzenia świąteczne.

Kilka porcji…

Kilka dni i kilku zatrzymanych z porcjami suszu, za najmniejszą porcję grozi do trzech lat odsiadki.

Zgubne skutki sikania pod chmurką

na mandacie skończyć się nie mogło.

Ile waży drzewo?

Ekonomia, ekologia i dobre życie w jednej krótkiej rozmowie o zieleni, drzewach i ich znaczeniu w zdrowiu i ekonomii.

Potencjalnie kosztowny NURD – uwaga na przejściach i nie tylko

W piątek miliccy policjanci wraz z funkcjonariuszami z innych komend prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno - prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” (NURD). Mają one...

By Black Friday był czarny tylko w przenośni

Black Friday, czyli dzień masowych wyprzedaży narodził się w Stanach Zjednoczonych. Stamtąd też, jak wiele innych zwyczajów, przywędrował do Europy. Czarny Piątek „oficjalnie” zaczyna...

Sobotni wieczór z promilami

Przeprowadzone na miejscu kontroli badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kierującego ponad 1,5 promila

Wstrząsające dane o przemysłowej produkcji jedzenia

Czy naprawdę jesteśmy gotowi na ryzyko zniszczenia planety tylko dlatego, że nie możemy ograniczyć nadmiernego spożycia mięsa – w tym drobiu, ryb oraz nabiału, zwłaszcza w populacjach o wysokim poziomie konsumpcji takich produktów?

Tsunami w portfelach jeszcze się nasili

Producenci i handlowcy będą w większym stopniu przerzucać rosnące koszty na klientów, którzy powinni się szykować na kolejne podwyżki cen w sklepach spożywczych.

Złodzieje transitowi

Była okazja, była kradzież, transit odjechał w siną dal

Konfiskata za prowadzenie po pijaku

Sejm ostatecznie przegłosował reformę Kodeksu karnego. Wprowadza ona m.in. konfiskowanie samochodów pijanym kierowcom w Polsce.

Apele, wysokie grzywny i nic

Przeprowadzone na miejscu kontroli badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kierującego ponad 2,5 promila alkoholu.

Na ostro w Ostrowąsach

Ponad setka w Ostrowąsach

Koniec z oszustwami i przemocą w sieci?

Nowe przepisy o usługach cyfrowych regulujące działanie takich serwisów, jak Facebook, Twitter czy Amazon

Gościnne występy – ukradł 270 litrów benzyny

Tankował do pełna, po czym odjeżdżał nie płacąc za paliwo.

Chcesz obejrzeć reprezentację przed Katarem? Szykuj więcej kasy

Bilety miały być dostępne od wtorkowego ranka na stronie Łączy nas Piłka. Tymczasem wejściówki są też dostępne w innym serwisie, po dużo wyższych cenach.

Pod sąd (dla nieletnich)

zabezpieczona substancja krystaliczna to pochodna metaamfetaminy