Dziewczyna ranna w Wałkowej

16-letnia pasażerka VW Touareg ranna w zderzeniu dwu samochodów w Wałkowej. Na szczęście doznane obrażenia okazały się niegroźne dla jej zdrowia i dziewczyna jeszcze tego samego dnia opuściła szpital.

W wczesne niedzielne popołudnie 36-letni mieszkaniec gminy Milicz jechał od Wąbnic Citroenem C3, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę, gdzie zderzył sie z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem osobowym marki VW Touareg, którym kierował 38-letni mieszkaniec Milicza. W wyniku zderzenia pojazdów ranna została pasażerka Volskwagena, 16-letnia mieszkanka Milicza – dziewczyna została karetką przewieziona do szpitala w Miliczu, skąd została przetransportowana do jednego ze szpitali we Wrocławiu. Na szczęście doznane obrażenia okazały się niegroźne dla jej zdrowia i 16-latka jeszcze tego samego dnia opuściła szpital. Nikt inny nie ucierpiał. Samochody biorące udział w zdarzeniu uległy poważnym uszkodzeniom i nie nadawały się już do dalszej jazdy – zostały odholowane na parking strzeżony.

Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Poprzedni artykułSentymentalna, choć nieważna rocznica
Następny artykułEssa, albo odklejka