3 promile alkoholu miała w sobie 28-latka „sprawowała opiekę” nad swoim synkiem. Policjanci przekazali trzylatka ojcu, który nie uczestniczył w spotkaniu, a przeciwko matce wszczęto postępowanie dotyczące bezpośredniego narażenia życia i zdrowia syna.
W poniedziałek 15 stycznia w godzinach popołudniowych do komendy policji w Miliczu zgłosił się 63-letni mężczyzna zaniepokojony kilkudniowym brakiem kontaktu ze swoją 28-letnia konkubiną opiekującą się ich 2,5 rocznym synem.
Po kilku godzinach skrupulatnych i żmudnych sprawdzeń, także poza powiatem milickim, policjanci ustalili miejsce pobytu 28-letniej kobiety. Była w Miliczu. Kiedy udali się na miejsce już z daleka usłyszeli wydobywające się z mieszkania dźwięki muzyki i głośnych rozmów. W mieszkaniu należącym do 50-letniego mężczyzny funkcjonariusze zastali szukaną kobietę, która wraz z właścicielem mieszkania i jego znajomym pili alkohol. W mieszkaniu był także synek. Jak się okazało zarówno matka jak i jej towarzysze byli pijani. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę ojca. Milicka policja prowadzi postępowanie w sprawie bezpośredniego narażenia życia i zdrowia małoletniego dziecka przez jego matkę.

czytaj też  W regionie najmniejsza liczba zgonów w kraju
Poprzedni artykułGroźna Fryderyka
Następny artykułUwaga na przejściach dla pieszych