Ponad 200 uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych odwiedziło stoisko informacyjne miejscowej Komendy Powiatowej Policji na zorganizowanym w Miliczu Jarmarku Zawodów Deficytowych. Policjanci prezentując służbowe wyposażenie zachęcali młodzież, aby swoją przyszłość zawodową związali ze służbą w Policji.

Jarmark Zawodów Deficytowych został zorganizowany przez milicki Powiatowy Urząd Pracy na terenie przy zalewie rekreacyjnym w Miliczu przy ul. Kolejowej. W Jarmarku swoje stoiska promocyjne wystawiło kilka instytucji i firm z terenu powiatu milickiego oraz z Wrocławia i z woj. wielkopolskiego.

W trakcie trwania imprezy na stoisku informacyjnym Komendy Powiatowej Policji w Miliczu zaprezentowano przybyłym uczniom szkół podstawowych i klas gimnazjalnych szkół z powiatu milickiego sprzęt i wyposażenie służbowe Policji oraz przekazano niezbędne informacje dotyczące naboru do Policji, zachęcając młodzież, aby po ukończeniu szkoły średniej, bez konieczności zdania matury, zasilili szeregi Policji. W imprezie uczestniczyło około 200 uczniów wraz z nauczycielami i opiekunami.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji trwa bez przerwy. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje na stronie internetowej www.milicz.policja.gov.pl lub telefonicznie dzwoniąc do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu tel. 71/38-06-209 lub 71/38-06-200.