Chcesz złożyć życzenia wszystkim swoim klientom? Chciałbyś powiedzieć dobre słowo tym, z którymi współpracujesz? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy firmy do składania życzeń swoim klientom, pracownikom i współpracownikom. Ten niewielki gest wyraża bardzo wiele. Życzenia zamówione przez Twoją firmę dotrą do wielu tysięcy odbiorców za pośrednictwem gazety i portali internetowych. W gazecie życzenia pojawią się w formie baneru, o wielkości dwóch modułów, 49 mm x 64 mm. Taki sam baner będzie eksponowany na stronie głównej naszego portalu od 20 grudnia do 7 stycznia 2018 roku. Już dzisiaj skorzystaj z oferty i zamów życzenia. Koszt takiej formy kontaktu z tymi, którzy dla firmy są najważniejsi, to 61,50 zł brutto.

Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń pod numer telefonu 886 558 986 lub napisz maila na adres reklama@tvpm.pl. Razem stworzymy baner, który na pewno Ci się spodoba. Jeżeli masz już gotową grafikę i chcesz nam ją przesłać to tylko przypominamy, że musi być ona w dużej rozdzielczości (200 – 300 dpi) i w formacie jpg, pdf. Pamiętaj, żeby wszystko co chcesz powiedzieć było wyraźne i czytelne, a każdy do kogo skierujesz swoje życzenia niech wie, że jest ważny dla Ciebie i Twojej firmy.

Poprzedni artykułPo strzelaninie w Wiszni Małej
Następny artykułRanny motorowerzysta