Zgłoś autobus do policyjnej kontroli

W okresie wakacji miliccy policjanci prowadzą działania prewencyjne, których głównym celem jest zapewnienie naszym milusińskim bezpiecznego wypoczynku. Szczególne znaczenie w tym okresie ma m.in. bezpieczeństwo przewozu dzieci i młodzieży na kolonie i obozy wypoczynkowe.
W tym celu przeprowadzane są wzmożone kontrole autobusów i innych pojazdów przewożących dzieci do miejsc letniego wypoczynku. Policjanci kontrolują m.in. stan trzeźwości kierowców, stan techniczny autobusów, prawidłowość załadunku bagażu oraz inne elementy wpływające na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Miliczu przypominają, że oczekują na wszelkie zgłoszenia dotyczące przeprowadzenia kontroli autobusu przewożącego dzieci na wakacje przed jego wyjazdem w trasę – zaplanowane kontrole drogowe będą prowadzone na parkingu przy ul. Sułowskiej w Miliczu, gdzie w umówionym czasie powinien być podstawiony autobus. Zgłoszenia (przynajmniej z kilkudniowym wyprzedzeniem) prosimy kierować telefonicznie Kierownikowi Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu tel. 71/38-06-218 lub Dyżurnemu KPP w Miliczu tel. 71/38-06-200.

Poprzedni artykułAmerican Cars Mania niedziela – fotorelacja Łukasza Gościniaka
Następny artykułPoszukiwania nadal trwają