18-letnia pasażerka Fiata doznała ciężkich obrażeń ciała w wypadku drogowym jaki zaistniał na skrzyżowaniu dróg niedaleko miejscowości Wziąchowo Małe. Ranna trafiła do szpitala w Krotoszynie. Policjanci obecnie ustalają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 21 w piątek 2 czerwca na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej prowadzącej z Milicza do Sulmierzyc z drogą prowadzącą w stronę miejscowości Wziąchowo Małe. Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu wypadku główną drogą w stronę Sulmierzyc jechał samochodem osobowym marki VW Golf 31-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. W tym samym czasie drogą podporządkowaną od strony Wziąchowa Małego samochodem osobowym marki Fiat Punto jechał 18-letni mieszkaniec Milicza. Wraz z nim jechała 18-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Milicz. Na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia obu pojazdów w wyniku którego ciężkich obrażeń ciała doznała pasażerka Fiata – ranna została przewieziona karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Krotoszynie. Do tego samego szpitala został także przewieziony lekko ranny kierowca VW Golfa – po udzielonej pomocy medycznej mężczyzna jeszcze tego samego dnia opuścił szpital. Kierowcy Fiata nic się nie stało, nikt inny nie ucierpiał. Samochody biorące udział w wypadku zostały poważnie uszkodzone i nie nadawały się do dalszej jazdy – pojazdy zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym.
Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego niebezpiecznego wypadku drogowego.

Poprzedni artykułMiliccy policjanci odnaleźli kobietę, która prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo
Następny artykułNowi – starzy dyrektorzy w powiecie