16 stycznia 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu nastąpiły zmiany na stanowiskach kierowniczych. Nowym szefem milickich policjantów został dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Arkadiusz Sworowski.

Pełnienie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu zostało powierzone kom. Pawłowi Krajewskiemu, który dotychczas nie był związany z milicką komendą Policji.

W poniedziałek, 16 stycznia, w świetlicy milickiej jednostki Policji w odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych wyznaczających na kierownicze stanowiska w Komendzie Powiatowej Policji. W uroczystej zbiórce uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. dr Andrzej Łuczyszyn, starosta powiatu milickiego Krzysztof Osmelak oraz zebrani funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu wyznaczony został mł. insp. Arkadiusz Sworowski, który przez ostatnie 6 lat był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu. Nowy szef milickich policjantów służbę w Policji pełni od ponad 25 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego gdzie na Wydziale Nauk Społecznych obronił pracę magisterską. Jest także absolwentem podyplomowych studiów z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Młodszy inspektor Arkadiusz Sworowski jest żonaty, ma dwóch synów. Jego zainteresowania to podróże i zwiedzanie ciekawych zakątków świata.