W dniach 28-29 kwietnia nastąpi otwarcie kolejnego Sezonu Krośnickiej Kolei Wąskotorowej. Kolejka będzie kursować w tych dniach od godz. 11:00 do 18:00 co godzinę.
28 kwietnia dodatkowo wystartuje XVI Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego”. Poprowadzi go jak zwykle Ryszard Szurkowski – Honorowy Obywatel Gminy Krośnice.
Odbędzie sie również Jarmark Produktów Lokalnych, na którym będzie można zakupić lokalne produkty, m.in. soki z Doliny Baryczy, wina, cydr, wędzone ryby oraz rękodzieło.

Dla najmłodszych powstanie Wesołe Miasteczko z dmuchańcami, bungee, zjeżdżalnią na pontonach, autodromem, karuzelą, stanowiskami z cymbergajem, kulami wodnymi, łódeczkami padlerami a także z kucykami.

Będzie można spędzić czas aktywnie z Krośnicką Przystanią, pływając na rowerkach wodnych, kajakach czy łódkach na stawach rekreacyjnych znajdujących się na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej. Na terenie kolejki będzie w tych dniach również Ekspozycja Taboru Kolejowego.
Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły i wokaliści, wieczorem 28 kwietnia wystąpi CZADOMAN a 29 kwietnia RAFAŁ BRZOZOWSKI.

Zapraszamy na Weekend Pod Parą do Krośnic!

Poprzedni artykułBądź przezorny na drodze…
Następny artykułPęknięta szyba skutkiem złamanego serca