Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu poszukują 14-letniej Patrycji Frąckowiak mieszkankę Rawicza. Dziewczyna wczoraj rano wyszła z domu do szkoły i już nie wróciła.

Zdjęcie zaginionej Patrycji:

Zaginiona w dniu 4 grudnia br. o godz. 6.50 wyszła z domu udając się do szkoły. Do domu już nie wróciła, nie nawiązał też z najbliższymi żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła fakt zaginięcia dziewczyny.

Zobacz: Potrącenie na ul. Wojska Polskiego w Miliczu!

Rysopis: wzrost około 164 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion, proste, koloru ciemnego, twarz owalna, oczy niebieskie, nosi okulary korekcyjne ramki koloru czerwonego. Wiek z wyglądu 14-16 lat. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę długości do kolan z kapturem koloru czarnego, spodnie koloru czarnego na nogach miała sportowe obuwie koloru czarnego ze znaczkiem Nike koloru różowego. Miała ze sobą czarną torebkę.

Zobacz: Kiermasz świąteczny w milickim Szpitalu.

Policja, zwraca się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej jej miejsca pobytu, z prośbą o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod numer telefonu 065 546 6209 lub całą dobę pod numerami 065 546 6200 oraz 997.