49-letnia kobieta zmarła na skutek obrażeń ciała doznanych podczas wypadku drogowego niedaleko Bartnik. Samochód, którym kierowała uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 14 w niedzielę 18 listopada na drodze pomiędzy miejscowościami Wrocławice – Bartniki w gminie Milicz. Jak wykazały wstępne policyjne czynności przeprowadzone pod nadzorem prokuratora na miejscu wypadku, kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Polo 49-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonej przyczyny zjechała z jezdni na lewe pobocze gdzie czołowo uderzyła samochodem w przydrożne drzewo. Niestety na skutek doznanych obrażeń ciała kobieta zmarła na miejscu wypadku. Nikt inny nie ucierpiał. Decyzją prokuratora ciało zmarłej kobiety zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Natomiast uszkodzony samochód do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia został zabezpieczony przez policjantów na parkingu strzeżonym.
Obecnie trwa postępowanie mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku. Stan trzeźwości zmarłej kobiety będzie znany po sekcji zwłok.

Poprzedni artykułTaka – WAŻNA – sprawa
Następny artykułBędzie obwodnica – w obietnicach