Komenda Powiatowa Policji w Miliczu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z bankomatu przy ul. Korfantego w Miliczu zaistniałej około godziny 15 we wtorek 9 czerwca 2020 roku. Osobą, która może mieć związek z tym przestępstwem, jest młody mężczyzna o szczupłej twarzy w okularach z ciemnymi oprawkami, włosy krótkie zaczesane na prawy bok, wyraźnie odstające uszy.

Ktokolwiek rozpozna mężczyznę na załączonym zdjęciu, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Miliczu przy ul. Tadeusza Kościuszki 4, telefon do dyżurnego jednostki 47 87 212 00 (czynny całą dobę), telefon do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu 47 87 212 15 lub 47 87 212 31, telefon alarmowy 112 lub proszony jest o powiadomienie najbliższej jednostki Policji na terenie kraju. Policja zapewnia anonimowość.
AKTUALIZACJA W wyniku przeprowadzonych czynności służbowych – w tym publikacji wizerunku osoby, która mogła mieć związek z kradzieżą – policjanci ustalili sprawcę tego przestępstwa, którym okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego – donosi milicka policja.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na Komendę w Miliczu. Policjanci zabezpieczyli także pieniądze – tyle, ile skradziono (2050 zł). 19-latek usłyszał zarzut kradzieży i po przesłuchaniu został zwolniony.

Poprzedni artykułTesty widmo
Następny artykułBon z kłopotami