Włodarze Milicza oraz radni na dzisiejszej (26 stycznia) sesji Rady Miejskiej złożyli podziękowania inspektorowi Robertowi Grabkowskiemu, który przed dwoma tygodniami przestał pełnić funkcję komendanta Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

Robert Grabkowski przeszedł na emeryturę, choć bardziej właściwym będzie sformułowanie, iż został na nią wysłany. Odniósł się do tego burmistrz Piotr Lech.

– Mam taką refleksję jak patrzę na pana komendanta, że jesteśmy bogatym Państwem. Pozwalamy sobie na tak młodych emerytów. Ale co tam wiek. Pan komendant może się pochwalić doskonała sprawnością. Uczestniczył ostatnio w maratonach w Niemczech i USA. Teraz przygotowuje się do maratonu na 100 km – mówił burmistrz. – Pan Grabkowski ma bardzo dobrą opinie z innych samorządów, gdzie pracował i zapewniam, że w Miliczu będzie tak samo. Możemy mówić o nim tylko dobrze. Współpraca z Panem była wielką przyjemnością.

Robert Grabkowski stwierdził, iż jest wzruszony sposobem pożegnaniem z władzami gminy oraz z faktu pełnienia służby w Miliczu. – Zawsze mogłem na Państwa liczyć i za to dziękuję. Milicz zawsze był mi bliski, bo tu chodziłem do szkoły średniej i składałem ślubowanie w policji ii tak już pozostanie – wyznał były już komendant KPP w Miliczu.

Poprzedni artykułCzyje ciało znaleziono w stawie?
Następny artykułNie będziemy płacić za parkowanie w soboty