Cykliczna optymalizacja oferty – to według komunikatu PKN Orlen powód zniknięcia z oferty stacji kilku pism m.in. „Playboya” i „CKM”.

W specjalnym oświadczeniu biuro prasowe PKN Orlen odniosło się do informacji opublikowanej w środowy wieczór na stronie internetowej tygodnika „Newsweek”. Pracownik koncernu w rozmowie z dziennikarzem gazety poinformował, że prezes Orlenu Daniel Obajtek stworzył listę tytułów, których nie będzie można kupić na stacjach. Znalazły się na niej m.in. miesięcznik ”Playboy” i ”CKM”. Dodał, że jest też lista magazynów, które mają być promowane – m.in. ”Tygodnik do Rzeczy”.

„Informacja o rzekomym wycofaniu ze stacji paliw Orlen części prasy jest nieprawdziwa. W ramach cyklicznej optymalizacji oferty prasowej względem możliwości ekspozycyjnych, czasowo wstrzymana została dostawa na stacje kilku tytułów, różnych kategorii. Stan ten potrwa do czasu wypracowania nowych standardów ekspozycji. Termin ich wprowadzenia został zaplanowany na 26 marca” – napisano w oświadczeniu.
źródło – Press.pl

Poprzedni artykułRynek w Trzebicku wypięknieje
Następny artykułBezpiecznego (przed)święta