Specjalnie dla nas pisze szef milickiego sztabu orkiestry.

Nazywam się Bartosz Nocny, jestem uczniem trzeciej klasy zielonego liceum. Od dawna pomagam Fundacji – we wcześniejszych latach byłem wolontariuszem, w późniejszych członkiem sztabu, a w tym roku nadszedł czas na wzięcie organizacji imprezy w swoje ręce, tak więc zostałem Szefem Sztabu WOŚP.
Jest mi niezmiernie miło z tego powodu, to niesamowite doświadczenie, które pozwala mi rozwijać siebie i poznawać wielu, nowych wspaniałych ludzi. Chciałbym zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznym 27. finale Wielkiej Orkiestry, który jest organizowany przez Sztab w I Liceum Ogólnokształcącym w Miliczu.
W tym roku środki zebrane przez wolontariuszy, na licytacji i loterii fantowej i od sponsorów zostaną przekazane na zakup tomografów, rezonansów magnetycznych i ultrasonografów dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Stańmy ponad podziałami – liczy się pomaganie i chęć pomocy drugiej osobie. Tego dnia na rynku nie zabraknie atrakcji. Lokalni artyści zaprezentują swoją twórczość, będziecie mieli Państwo możliwość wylicytowania wspaniałych przedmiotów, takich jak: koszulka z podpisami światowych gwiazd tenisa stołowego, piłkę z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego, bluzę milickiego rapera – Filipka, koszulkę z podpisem Marcina Gortata, bony na sesje u lokalnych fotografów, wytwory miejscowych rzemieślników.
Wielu z Was zdecydowało się na pomaganie przez bieganie w II Milickim Biegu WOŚP.
Na koniec chcę napisać, że bardzo mi miło, że tak chętnie wspieracie Państwo Fundację. Mnie i mój sztab czeka jeszcze dużo pracy, ale jesteśmy pełni energii, gdy słyszę tyle miłych słów i propozycji pomocy od wielu z Was.
Bardzo dziękujemy i liczymy na to, że razem z Państwem pobijemy wynik z poprzedniego roku. Pomagamy do końca świata i o jeden dzień dłużej!


Szef sztabu, Bartosz Nocny.


Plan na cały dzień

Poprzedni artykułOdpady zdrożeją, bo muszą
Następny artykułPlan orkiestry