Niebezpiecznie z motocyklem

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu ulicy Trzebnickiej i Waresiaka w Miliczu. Na szczęście motocykliście nic się nie stało i jeszcze tego samego dnia opuścił szpital.

We wtorek ulicą Trzebnicką w stronę centrum Milicza jechał motocyklem marki Kawasaki 28-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego. W tym samym czasie ulicą Waresiaka w stronę ulicy Trzebnickiej samochodem osobowym marki VW Passat jechała 66-letnia mieszkanka Milicza. Zderzyli się na skrzyżowaniu, motorowerzysta upadł na jezdnię. Później trafił do szpitala w Trzebnicy. Kierującej VW Passatem nic się nie stało. VW Passat i uszkodzony motocykl zostały zabezpieczone przez policjantów na parkingu strzeżonym, a w trakcie trwania oględzin miejsca zdarzenia inne pojazdy były kierowane na objazdy wyznaczone ulicami miasta.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, jednak motocykliście nic się nie stało i jeszcze tego samego dnia opuścił szpital. Kierujący byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności kolizji.

Poprzedni artykułTa woda zdrowia nie doda
Następny artykułSprawdźcie, może to was dotyczy?