Dolnośląska Kraina Rowerowa zaprasza do zgłaszania się podmioty usługowe z obszaru, które są zainteresowane otrzymaniem oznaczenia jako MIEJSCA PRZYJAZNE ROWERZYSTOM. Nabór trwa od 26.02 do 12.03.2018.

Organizator sieci – Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy – ogłasza nabór dla wszystkich chętnych podmiotów usługowych, które są zainteresowane udziałem w sieci wzajemnej promocji MIEJSCA PRZYJAZNE ROWERZYSTOM.

Wnioski należy składać u Organizatora sieci w okresie od 26.02 do 12.03.2018. Wypełnione wnioski oraz wymagane załączniki i zdjęcia należy przesłać mailem lub za pośrednictwem www.wetransfer.com na adres: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com. Wersję wniosku odręcznie podpisaną przez osoby upoważnione należy dostarczyć za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy, ul. Wrocławska 12, 55-140 Żmigród, osobiście do biura znajdującego się w Baszcie (III p.) w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie lub jako skan na adres mailowy: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com.

Oznaczenie MIEJSCIE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM mogą otrzymać podmioty sklasyfikowane w 5 kategoriach: miejsca noclegowe, oboekty gastronomiczne, atrakcje turystyczne, informacje turystyczne oraz pozostałe miejsca usługowe, prowadzące swoją działaność na terenie gmin członkowskich Stowarzyszenia, tj: Cieszków, Dobroszyce, Krośnice, Milicz, Oborniki Śląskie, Prusice, Twardogóra, Wisznia Mała, Wołów, Zawonia, Żmigród, które spełnią wszystkie kryteria obowiązkowe, opisane szczegółowo w załączonym poniżejREGULAMINIE.

Członkostwo w sieci ma charakter dobrowolny, otwarty i bezpłatny. Podmioty, które zostaną wyróżnione oznaczeniem MPR (Miejsce Przyjazne Rowerzystom), będą rekomendowane na najwyższych, wyróżnionych pozycjach w portalu www.dolnoslaskakrainarowerowa.pl (MIEJSCA), aplikacji mobilnej. Jako jedyne polecane miejsca będą wskazywane na mapach i w przewodnikach drukowanych oraz innych publikacjach, które wydawane będą przez Organizatora, tj. np. kalendarze, ulotki itp.

Zapoznaj się z załączonym poniżej REGULAMINEM. Masz wątpliwości czy spełniasz wszystkie kryteria? Nie wiesz jak wypełnić wniosek? Skontaktuj się z nami: dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com. Możesz też zadzwonić: Marta Kamińska (503 740 344), Agnieszka Prucnal (667 442 772).

Poprzedni artykułKaton wersja lokalna
Następny artykułCoś pięknego…