Kilkadziesiąt porcji amfetaminy i sporo suszu. Tyle znaleźli policjanci przy uczestnikach imprezy w Sułowie. Zatrzymanym grozi do trzech lat więzienia.

Na terenie jednego z sułowskich ośrodków przebywali dziwnie zachowujący się mężczyźni. Na miejscu policjanci zastali pięciu mężczyzn w wieku od 29 do 20 lat, wszyscy to mieszkańcy Sułowa i okolic. W trakcie interwencji mężczyźni zachowywali się agresywnie i prowokująco wobec policjantów oraz nie wykonywali poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Na miejsce do pomocy przyjechał więc drugi policyjny patrol. W trakcie kontroli osobistej mężczyzn policjanci znaleźli u dwóch z nich małe pakunki z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Mężczyźni zostali przewiezieni do milickiej komendy Policji celem wykonania dalszych czynności procesowych. Pozostali nie mieli przy sobie żadnych niedozwolonych przedmiotów czy też substancji i po wylegitymowaniu zostali zwolnieni.

W toku dalszych czynności okazało się, że zatrzymany 29-latek posiadał przy sobie amfetaminę w ilości pozwalającej na uzyskanie ponad 30 tzw. porcji handlowych tego narkotyku. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 21-letni mieszkaniec gminy Milicz miał przy sobie kilka porcji marihuany. Do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawy mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Zabezpieczone narkotyki trafiły do policyjnego depozytu.

czytaj też  Znowu przed komputer
Poprzedni artykułMała komunikacja miejska
Następny artykułSą pociągi, nie ma połączenia