Kolejny pijak za kółkiem

Miliccy policjanci zatrzymali kolejnego już w tym roku nietrzeźwego kierowcę. Tym razem konsekwencje prawne przestępstwa drogowego poniesie 32-letni kierowca z okolic Choszczna. Tym samym policjanci dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, wyeliminowali z tego ruchu następnego nieodpowiedzialnego kierowcę, który jadąc samochodem w stanie nietrzeźwości stwarzał potencjalne zagrożenie dla innych osób.
Tuż po godzinie 10 w czwartek, 19 października na ul. Powstańców Wlkp. w Miliczu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Skoda. Samochodem kierował 32-letni mężczyzna zamieszkały w okolicach Choszczna. W czasie kontroli drogowej okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu – badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 0,9 promila alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i uniemożliwili dalszą jazdę samochodem, przekazując Skodę pod opiekę osoby wskazanej przez mężczyznę. Po zakończeniu przez policjantów rutynowych czynności służbowych, kierowca został zwolniony.
Sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie, gdzie mężczyznę czekają konsekwencje prawne stwierdzonego przestępstwa drogowego.

czytaj też  Rajd po nieużytkach, Yamaha nie do użytku
Poprzedni artykułNajlepsza była tołpyga !
Następny artykułPiłkarski weekend – KIBICE Z SUŁOWA ZAATAKOWANI