62-letnia kobieta została ranna w wyniku zdarzenia drogowego do jakiego doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Trzebnickiej w Miliczu. Pokrzywdzona opuściła już szpital, a policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Tuż przed godziną 17 we wtorek, 3 stycznia, na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Trzebnickiej w Miliczu doszło do potrącenia kobiety. Jak wykazały wstępne policyjne czynności przeprowadzone na miejscu zdarzenia przez przejście dla pieszych od strony osiedla przy ul. Kościuszki w stronę parku przy Zespole Szkół przechodziła 62-letnia mieszkanka Milicza. W tym samym czasie ulicą Trzebnicką w stronę Wrocławia jechała samochodem osobowym marki Audi 35-letnia mieszkanka gminy Krośnice. Niestety na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia przechodzącej kobiety. Piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do milickiego szpitala. Ranna po udzieleniu jej pomocy medycznej jeszcze tego samego dnia opuściła szpital. Nikt inny nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że zarówno kierująca Audi jak i potrącona piesza były trzeźwe. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego.

Poprzedni artykułPowiało i posypało śniegiem w Miliczu
Następny artykułOrszak Trzech Króli w Miliczu