23-letni mieszkaniec Milicza został zatrzymany przez policjantów tuż po tegorocznych świętach. Za umyślne zniszczenie boiska i spowodowanie strat wycenionych na kwotę 15 tys. złotych, sprawcy może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody.

Zaraz po zgłoszeniu tego aktu wandalizmu, sprawą zajęli się miliccy policjanci. Wykonano w tej sprawie szereg czynności służbowych i na podstawie analizy zgromadzonych dowodów oraz uzyskanych informacji, policjanci ustalili dane sprawcy, który został zatrzymany tuż po świętach w środę 17 grudnia. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Milicza. Policjanci zabezpieczyli także samochód, którym mężczyzna prawdopodobnie jeździł po uszkodzonym boisku.

Podejrzanemu za umyślne zniszczenie boiska i spowodowanie strat wycenionych na kwotę 15 tys. złotych, może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody. Postępowanie w tej sprawie jest w toku – policjanci ustalają wszelkie okoliczności stwierdzonego przestępstwa.

czytaj też  Rekordowy dzień w kraju...
Poprzedni artykułGłosujemy na milickich dzielnicowych
Następny artykułHarmonogram odbioru odpadów z Krośnic