Cztery osoby zostały ranne w wypadku drogowym do jakiego doszło na oblodzonej drodze niedaleko Gogołowic w gminie Milicz. Samochód osobowy marki Renault Clio uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy – w jego organizmie stwierdzono ponad 1,2 promila alkoholu.

Do wypadku doszło kwadrans po godzinie 19 w niedzielę 18 marca na drodze pomiędzy miejscowościami Gogołowice – Marchwice. Oblodzoną drogą jechał samochodem osobowym marki Renault Clio 23-letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego. Wraz z nim jechała jedna pasażerka i dwóch pasażerów. Na prostym odcinku drogi kierowca z nieustalonej dotychczas przyczyny stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Samochód uległ poważnemu uszkodzeniu a osoby nim jadące zostały ranne. Dwóch mężczyzn zostało przewiezionych do szpitala w Miliczu – po przeprowadzonym badaniu tego samego dnia opuścili szpital. Kierowca i pasażerka samochodu trafili do szpitala w Krotoszynie – po badaniach kobieta tego samego dnia opuściła szpital.

Policjanci ustalili, że kierowca był nietrzeźwy – w jego organizmie stwierdzono ponad 1,2 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a uszkodzony samochód zabezpieczyli na parkingu strzeżonym. Trwa postępowanie mając na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Poprzedni artykułDistant Nights zagra w Jarocinie!!!
Następny artykułJeden bez prawa jazdy, drugi pod gazem