Distant Nights w koncercie głównym Jarocina

Na poły milicki zespół wystartował w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych. Do konkursu zgłosiło się 350 zespołów. DN najpierw znaleźli się w pierwszej „50”, w internetowym głosowaniu zajęli trzecie miejsce. 9 czerwca przybyli, zagrali i zwyciężyli. Zagrają na scenie głównej festiwalu w Jarocinie!
Może pójdą śladem kilku fajnych i popularnych kapel?
3/5 zespołu pochodzi z Milicza. To: Jakub Legendziewicz, Albert Gancarz oraz Szymon Kasprolewicz.

Distant Nights – jak sami o sobie mówią – są kapelą grająca muzykę zainspirowaną post-punkową sceną lat 80 oraz współczesną muzyką alternatywną. Brzmienie bogate w emocje, pełne garażowego brudu, rozpierającej energii oraz historii toczących się w nieprzewidywalnym życiu. Inspiracją do tworzenia są zdarzenia, wszystko to co widać, co czuć i co przeżywa człowiek. Jego myśli, to skąd pochodzi i dokąd zmierza.
Skład:Damian Cywiński – śpiew, gitara, syntezator Jakub Legendziewicz – gitara, syntezator Albert Gancarz – gitara basowa, syntezator Szymon Kasprolewicz – perkusja Wojciech Dziedzicki – realizacja dźwięku.

Jakub Legendziewicz:
Wczoraj daliśmy z siebie wszystko i jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego występu. W imieniu całego zespołu dziękuję wszystkim, którzy przyjechali nas wesprzeć. Widok znajomych twarzy zabrał ogromną część stresu. Wczoraj był naprawdę wspaniały dzień. Werdykt Jury jeszcze nie do końca do nas dotarł.
Widzimy się na Jarocinie!

Poprzedni artykułTechnologia i bezpieczeństwo
Następny artykułEj kolarzu…