Kolejne zmiany kadrowe nastąpiły w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu. Pełniący dotychczas obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu kom. Paweł Krajewski z dniem 1 kwietnia 2017 roku został powołany na to stanowisko przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Natomiast Pani Agnieszka Chołodecka dotychczasowa inspektor ds. administracyjno – ekonomicznych w milickiej komendzie Policji od dnia 3 kwietnia będzie pełnić obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.
W piątek, 31 marca, w świetlicy milickiej jednostki Policji odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu personalnego powołującego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu. W zbiórce w obecności kardy kierowniczej uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.
Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu powołany został kom. Paweł Krajewski, który przez ponad dwa miesiące pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Miliczu. Kom. Paweł Krajewski przed objęciem stanowiska służbowego w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu pełnił służbę w Wydziale we Wrocławiu Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. W Policji służy od 22 lat, jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Kom. Paweł Krajewski jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czynnie uprawia sport, szczególnie ceni jazdę na nartach i bieganie.
Komendant Powiatowy Policji w Miliczu mł. insp. Arkadiusz Sworowski wręczając w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu rozkaz personalny przedstawił sylwetkę swojego zastępcy życząc sukcesów podczas realizacji obowiązków służbowych na tak odpowiedzialnym stanowisku.
Kolejny awans dotyczył Pani Agnieszki Chołodeckiej – inspektor ds. administracyjno-ekonomicznych Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, która na podstawie decyzji podjętej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu od dnia 3 kwietnia będzie pełnić obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Pani Agnieszka Chołodecka zatrudniona była pionie administracyjnym milickiej komendy Policji od października 2011 roku. Jak podkreślił w swym wystąpieniu Komendant Powiatowy Policji w Miliczu mł. insp. Arkadiusz Sworowski, Pani Agnieszka Chołodecka dała się poznać jako pracownik odpowiedzialny, zawsze terminowo, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem wykonujący powierzone obowiązki służbowe. Pani Agnieszka Chołodecka jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, autorką licznych publikacji z dziedziny gospodarki publicznej oraz absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Komendant Powiatowy Policji w Miliczu wręczając bukiet kwiatów swojej podwładnej odchodzącej z milickiej jednostki życzył Pani Agnieszce Chołodeckiej wielu sukcesów i zadowolenia z pracy na nowym stanowisku służbowym w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Poprzedni artykułCo dalej ze spółką Stawy Milickie?
Następny artykułKierowca pod wpływem narkotyków