Citroen zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pisze się i mówi w takich przypadkach, że z nieznanych przyczyn. Tym razem wyjaśnieniem może być 1,2 promila.
Po uderzeniu pojazd dachował. Kierująca jest ranna i trafiła do szpitala w Trzebnicy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Wszystko działo się we wtorkową noc pomiędzy Żeleźnikami a Policami. Citroenem w stronę Polic jechała 19-letnia mieszkanka gminy Krośnice. Na prostym odcinku drogi kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Kierująca jechała sama. Nikt inny nie ucierpiał. Citroen jest poważnie uszkodzony i nie nadawał się już do dalszej jazdy – pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Policjanci ustalili, że kierująca Citroenem była nietrzeźwa – badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie 1,2 promila alkoholu. Trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia drogowego. Jednocześnie policjanci kolejny już raz apelują do wszystkich kierowców o to, aby nie kierowali pojazdami po spożyciu choćby najmniejszej ilości alkoholu!!! Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze!!!